Epoksi Poliüretan Uygulama ve Satış, Konularında. Epoksi Astar, Ara Kat, Son Kat Seçimlerinde Malzemeyi Nasıl Uygulayacağınız Konusunda Benimle Görüşebilirsiniz. DANIŞMA ÜCRETİ TALEP ETMİYORUM. Epoksi Poliüretan Satışları Ve Uygulamaları Konusunda Malzeme Konusunda Her Zaman Arayabilir Bilgi Edinebilirsiniz. Epoksi Yada Poliüretan zemin etüdü kesinlikle ücretsizdir.

Epoksi Poliüretan Uygulama Satış Ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmetlerim mevcuttur.Saygılarımla

Epoksi Poliüretan Sistemleri Uzmanı

Emrah

İrtibat Tel: 0530 907 88 75


1 Temmuz 2011 Cuma

Sodyum Perkarbonat Nedir Özellikleri Kullanım Alanları

Sodyum Perkarbonat, Hidrojen Peroksit ve Sodyum Karbonat kimyasalları kullanılarak Akışkan Yatak Granulasyon Prosesi ile üretilmektedir.

Sodyum Perkarbonat, su ortamına sağladığı Aktif Oksijen ve Soda sayesinde; güçlü seviyede ağartma, sterilizasyon, su yumuşatma, temizleme ve koku giderme özelliklerine sahiptir. Bunun yanı sıra kokusuz olması, insan sağlığına ve çevreye zararlı herhangi bir kimyasal içermemesi nedeni ile çevre dostu bir kimyasaldır.

Sodyum Perkarbonat, yaygın olarak deterjan ve leke sökücü OXI ürünlerinin formülasyonlarında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; kişisel temizlik ürünlerinde, su arıtma işlemlerinde, sert yüzey temizliğinde ve küf giderme işlemlerinde dezenfektan, ağartıcı ve koku giderici olarak da kullanılmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder